فا | EN

کالکشن مانتو پاییز و زمستان

فیلتر
   

 مانتو پاییزه - مانتو پاییزی

این مانتو مناسب هوای پاییز بوده و از گرمای مناسبی برخوردار است. همچنین شامل طرح‌ها و مدل‌های متنوعی بوده و انتخاب مناسبی برای بانوان شیک پوش و خاص پسند است. در واقع این مانتو به صورت جلو باز یا جلو بسته طراحی شده و ممکن است کوتاه یا بلند باشد. همچنین در رنگ‌های زیبایی به تولید رسیده و سلیقه تمام مشتریان را پوشش می‌دهد.

مانتو پاییزه با دیگر آیتم‌های استایل هماهنگ بوده و انتخاب شیک و منحصر به فردی محسوب می‌شود. همچنین قیمت مناسبی داشته و دوام و ماندگاری بالایی دارد. این مانتو می‌تواند با کیف، کفش، شال و شلوار‌های مختلف ست شده و باعث ایجاد استایل‌های زیبا و متنوعی شود. بنابراین یکی از پرفروش‌ترین لباس‌های پاییز و زمستان بوده و بسیار محبوب و پرطرفدار است.

 

 انواع مدل مانتو پاییزه و زمستانی

مدل مانتو پاییزه رسمی

به طور معمول مانتوهای پاییزه رسمی با قد بلند دوخته و با شلوار‌های جذب پوشیده می‌شوند. این مدل مانتو دارای طرح‌های رسمی بوده و از رنگ‌های تیره برخوردار است. بنابراین می‌تواند در دانشگاه، محل کار و محیط‌های رسمی و... مورد استفاده قرار بگیرد.

در واقع مانتو رسمی پاییزه به صورت ضخیم طراحی شده و جنس بسیار خوبی دارد. همچنین می‌تواند به صورت کتی دوخته شده و شامل مدل‌های مدرن یا سنتی باشد. در واقع با پارچه‌های ترند شده می‌توان یک مانتو رسمی و شیک مناسب فصل پاییز دوخته و آن را در موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار داد.

 

مدل مانتو پاییزه اسپرت

این مانتو به صورت اسپرت طراحی شده و دارای مدل‌های کوتاه و بلند است. همچنین برای دانشگاه، پیاده روی، گردش و تفریح در طبیعت و... مناسب بوده و انتخاب بسیار خوبی برای دختران جوان است. در واقع مانتو پاییزه اسپرت با شال، روسری یا مقنعه پوشیده می‌شود و باعث ایجاد استایل شیک و ساده‌ای می‌شود. همچنین می‌تواند به همراه شلوار جین پوشیده شده و با بوت، نیم بوت یا کفش اسپرت ست شود.

این مدل مانتو در طرح‌های مختلفی موجود بوده و انتخاب مناسبی برای دختران است. همچنین می‌تواند به همراه چکمه پوشیده شده و با یک کلاه و شال گردن جذاب ست شود. در واقع مانتو پاییزی دخترانه، بسیار شیک و زیبا بوده و برای مهمانی، بازار و... مناسب است. همچنین قیمت مناسبی داشته و انتخاب ساده و جذابی به عنوان خرید کادو برای متولدین این فصل است. به طور کلی مانتو دخترانه پاییزه می‌تواند در فصل زمستان نیز پوشیده شده و کاربرد‌های زیادی داشته باشد. همچنین بسیار شیک و زیبا بوده و باعث ایجاد یک استایل خاص و متفاوت می‌شود.

 

جدیدترین مدل مانتو پاییزه

 

مدل مانتو پاییزه دخترانه

این مانتو برای استایل دخترانه طراحی شده و دارای رنگ‌های روشن و جذابی است. همچنین دارای مدل‌های مختلفی بوده و ممکن است به صورت کبریتی، چهارخانه و... تولید شده باشد. مانتو پاییزه دخترانه باید جنس خوبی داشته و گرمای مناسبی را فراهم کند. همچنین بهتر است با یک لباس گرم پوشیده شود تا از نفوذ سرما به بدن جلوگیری کند.

 

مانتو پاییزه بلند

مانتو پاییزه دارای انواع کوتاه و بلند است. در این میان مدل بلند مانتوی پاییزی، انتخاب خاص و زیبایی بوده و باعث ایجاد یک استایل منحصر به فرد می‌شود. این مانتو می‌تواند به همراه شلوار‌های جذب یا راسته پوشیده شود و در کنار استفاده از بوت یا نیم بوت استایل شیک و جذابی را ایجاد کند.

این مانتو دارای رنگ‌های خاص و زیبایی بوده و ممکن است در رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای، خاکستری، شتری، نسکافه‌ای و.... موجود باشد. بنابراین می‌تواند به همراه شال یا روسری خریداری شده و برای رفتن به دانشگاه، محل کار، بازار یا حتی مهمانی مورد استفاده قرار بگیرد.

 

مانتو پاییزه مزونی

مانتو پاییزه مزون دوز مدل‌های خاص و بی‌نظیری داشته و اندازه آن قابل تغییر است. البته ممکن است به صورت فری سایز تولید شده و مدل آن آزاد باشد. به هر صورت این مانتو انتخاب ویژه‌ای بوده و بر اساس سلیقه مشتری قابل تغییر است. همچنین دوخت تمیزی داشته و با پارچه‌های اعلا تولید می‌شود.

مانتو مزون دوز پاییزه در بازار یافت نشده و کاملا تک و منحصر به فرد است. از این رو بهترین گزینه برای بانوان شیک پوش و خاص پسند بوده و زیبایی استایل آن‌ها را تکمیل می‌کند. دیگر مزیت این مانتو مزون دوز، قیمت آن است. این مانتو با وجود طرح و مدل متفاوت و بی‌نظیر خود قیمت مناسبی دارد. همچنین انواع مختلفی داشته و از تنوع بالایی برخوردار است.

 

مانتو پاییزه جدید

این مانتو دارای طرح‌های جدید و متنوع بوده و بسیار زیبا و کاربردی است. بنابراین استایل شما را کامل کرده و باعث جذاب‌تر شدن آن می‌شود. در واقع مدل‌های جدید مانتو پاییزه بیشتر به صورت جلو باز طراحی شده و با نام میکرو، سوییت و... شناخته می‌شوند‌. همچنین جنس بسیار خوبی داشته و به راحتی خراب نمی‌شوند. این مانتو‌ها دارای قد کوتاه و بلند بوده و می‌توانند در محیط‌های رسمی و اداری پوشیده شوند. همچنین برای دانشگاه و محل کار مناسب بوده و ترکیب خوبی را با مقنعه تشکیل می‌دهند.

 

 خرید مانتو پاییزه و خرید مانتو زمستانه

انتخاب مانتو مناسب پاییز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیازمند توجه به نکاتی خاص و ویژه است. به طور کلی این مانتو باید جنس خوبی داشته و از متریال مرغوب و باکیفیتی ساخته شده باشد. همچنین به راحتی خراب نشده و دچار پوسیدگی یا نخ کشیدگی نشود.

یک مانتو پاییزه و زمستانه خوب علاوه بر داشتن زیبایی، دوام و ماندگاری بالایی دارد. همچنین طرح و مدل‌های جدیدی داشته و متناسب با سایز بدن شما است. در صورت داشتن رنگ مناسب نیز می‌تواند با دیگر لباس‌های شما هماهنگ شود.

در این میان برای خرید مانتو مناسب فصل پاییز، بررسی میزان گرمای لباس از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به این نکته شما می‌توانید لباس تو کرک خریده و یا برای زیر مانتو از بافت استفاده کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب یک کلاه و شال گردن بافت، نقش مهمی در زیباتر کردن استایل پاییزه خود داشته باشید.

 


نمایش بیشتر

مقایسه